Sport u Jagodini - Dobrodošli

Sport Jagodina Vesti i Najave

Mesec: Godina:

Jagodinci slaviili protiv Čukaričkog

Fudbaleri Jagodine pobedili su u Beogradu Čukarički sa 3:0, u utakmici 13. kola Super lige Srbije, i time ostvarili petu prvenstvenu pobedu. OFK na svojoj Karaburmi bolji od lučanske Mladosti – 2:1.

vest slika pomoravljeJagodinci su protunjali Banovim Brdom u pravom smislu te reči - slavilu su ubedljivu pobedu - 0:3!

Jagodina je povela u 29. minutu golom Vladimira Jovančića, vođstvo je povećao Đorđe Šušnjar u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Milan Đurić u 70. minutu.

Posle pete prvenstvene pobede, Jagodina je skočila na osmo mesto na tabeli sa 17 bodova, a Čukarički je ostao na četvrtom mestu sa 22 boda.

Fudbaleri OFK Beograda pobedili su na svom terenu Mladost iz Lučana sa 2:1.

"Romantičari" su na početku utakmice postigli dva gola. Poveli su u šestom minutu golom zaječarca Ivice Jovanovića, a dva minuta kasnije vođstvo je udvostručio Marko Janković.

Gol za Mladost postigao je Predrag Živadinović u 78. minutu.

OFK Beograd je sada peti na tabeli sa 21 bodom, a Mladost zauzima sedmo mesto sa četiri boda manje.

U poslednjoj utakmici 13. kola od 17 časova igraju Partizan i kruševački Napredak.