vest slika pomoravljeSpartak – Jagodina 2:0 (2:0)

Strelci: Milić u 5. i Torbica u 40. minutu
Žuti kartoni: Milošević, Lukić, Maksimović i Janošević (Spartak), a I. Cvetković, Filipović i Mitošević (Jagodina).

SPARTAK: Janošević, Lukić, Kovačević, Torbica (Balabanović), Dukić, Milošević, Milić, Antonić, Maksimović, Radović, Mrkela (Farkaš).

JAGODINA: Đuričić, Šimac, Đurić, Mihajlović, Filipović, A. Cvetković (Lepović), Mitošević, I. Cvetković, Savković (Jovančić), F. Arsenijević (Ožegović), N. Arsenijević.

Fudbaleri Spartaka su dominirali tokom celog meča i zasluženo osvojili bodove u utakmici sa čvrstim Jagodincima. Veoma brzo domaćin je došao u vođstvu, sjajnu akciju Torbice i Lukića Milić je pretvorio u gol. Sve do 40. minuta nije bilo uzbuđenja, a tada je kapiten Torbica, najistaknutiji pojedinac ovog kvalitenog meča, šutem sa 20 metara pogodio mrežu gostiju za 2:0.

U drugom poluvremenu slika na terenu je bila slična onoj iz prvog, Spartak je napadao i stvarao šanse, s tim što je golman Jagodine Đuričić nekoliko puta sjajno intervenisao.