vest slika pomoravljeCrvena zvezda - Jagodina 3:0

Strelci: Milijaš 38, Rakić 48, Lazović 67

CRVENA ZVEZDA: Rajković, Mijailović, Lazić, Pavićević (od 74. Jovanović), Petković, Savićević (od 58. Ristić), Lazović, Milijaš, Kovačević, Rakić (od 70. Jović), Pečnik.
Trener: Lalatović.

JAGODINA: Perić, Filipović, Mihajlović, Gašić, Milinković, Savković, Arsenijević, Mitošević (od 77. Ivanović), Cvetković (od 85. Đurić), Šušnjar (od 70. Lepović), Martinović.
Trener: Dodić.

Uoči početka utakmice i minut ćutanja, u znak sećanja na legendarnog golmana Vladimira Bearu. Meč počinje.
4. minut - Korner za Zvezdu sa desne strane. Centrira kapiten Milijaš, glavom pokušava Pečnik, ali lopta ide preko gola.
14. minut - Pokušava Milijaš, ali šut sa distsnce Perić brani.
16. minut - Pokušava i Lazović, ali šut sa sedam-osam metara je neprecizan. U narednom napadu, Milijaš ulazi u kazneni prostor, ali nesporazum sa Rakićem koji je na pet metara od gol linije Jagodinaca. Velika prilika odlazi u nepovrat.
18. minut - Šušnjar ne zahvata loptu glavom. Odbrana Zvezde otklanja opasnost.
19. minut - Savićević dobija povratnu loptu na desetak metara, ali Perić odlično brani. Izgledna prilika za crveno-bele.
23. minut - Pada Savićević na ivici kaznenog, ali sudija Nikolić pokazuje da se igra nastavi. U narednom napadu, šutira Savković, ali lopta odlazi preko gola Zvezde.
30. minut - Cvetković iz slobodnog udarca direktno i snažno ka golu Rajkovića. Golman Zvezde boksuje loptu.
35. minut - Lazović sa 17 metara ispod živog zida, ali Perić odbija loptu.
36. minut - Kovačević dobija žuti karton zbog starta na polovini terena. 38. minut - GOOOOOL! - 1:0 za Zvezdu. Milijaš sa 30-ak metara. Slobodan udarac, "sevnula" je levica. Lopta pogađa stativu ali i ulazi u mrežu. Publika je na nogama. Do ovog trenutka, u tekućoj sezoni samo je Milijaš davao golove za Zvezdu.
45. minut - Lazovićeva solo akcija. Ulazi u kazneni prostor, šutira. Preslabo da bi Perić bio savladan.
45+1 - Šušnjar u ofsajdu.
Kraj poluvremena. Nema izmena u poluvremenu.

48. minut - GOOOOOL! - 2:0 za Zvezdu. Rakić je strelac. Posle prodora Pečnika, Rakiću niej teško da ubaci loptu u mrežu Jagodinaca. Gosti signaliziraju da je golman Perić fauliran prilikom sudara sa Rakićem. Nikolić ne smatra tako. Zvezda je udvostručila prednost. Uoči gola Delije zapevale "Marš na Drinu" i napravile vatromet.
57. minut - Slobodan udarac za Zvezdu sa leve strane. Kakvu priliku propušta Lazić. Sa pet metara defanzivac crveno-belih glavom šutrira, ali pogađa Perića.
60. minut - Zbog povlačenja za dres Arsenijevića Mijailović dobija žuti karton.
61. minut - Dobra prilika za Jagodinu odlazi u nepovrat. Arsenijević sa desne strame, ali se Šušnjar ne snalazi na pet metrara. Lopta je u korneru.
67. minut - GOOOOOL! - 3:0 za Zvezdu. Lazović. Odličan pas Milijaša ka Lazoviću. Još bolji prijem i Perić je nemoćan.
69. minut - Zicer za Šušnjara, ali nema gola za Jagodinu. Lopta odlazi pored gola. Asistent je Mitošević.
70. minut - Izmene u oba tima. U Zvezdi umesto Rakića ulazi Jović. U Jagodini umesto Šušnjara Lepović.
74. minut - Pavićević izlazi zbog povrede, a ulazi Jovanović.
85. minut - Cvetković centrira, Lepović spušta loptu, Ivanović šutira. Loptu hvata Rajković.