Sport Jagodina Vesti i Najave

Mesec: Godina:

Jagodina bolja od Bugara

Jagodina >> Sport >> Fudbal

vest slika pomoravljeFudbaleri Jagodine zabeležili su pobedu u prijateljskoj utakmici protiv Slavije iz Sofije - 1:0.

Prvo poluvreme proteklo je u otvorenoj i borbenoj igri dva tima, ali nije bilo naročito izrazitih prilika za postizanje gola.

U drugom poluvremenu Jagodina je sve vreme igrala ofanzivno i napadački. Takva igra urodila je plodom u 83. minutu, kada je na idealan centaršut Arsenijevića, Šušnjar iz punog trka zatresao mrežu i doveo tim Jagodine u prednost. Na taj način napadač Jagodine pokazao je izuzetne golgeterske sposobnosti u najvažnijim trenucima za ekipu uoči dvomeča u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Takođe, i kompletan sastav Jagodine ušao je u odličnu formu pred dva duela sa rumunskim Klužom.

Podsećamo prvi susret Jagodina će odigrati narednog četvrtka 17. jula u Klužu, a revanš je nedelju dana kasnije na Gradskom stadionu u Jagodini.